Добрий день!

Ви знаходитись на сайті ТОВ «Збараж Агро-Трейд», компанії, яка представляє по справжньому власний якісний продукт на ринку елеваторного обладнання.

ТОВ «Збараж Агро-Трейд» - це група однодумців, яка об’єднала в собі тих, хто прагне донести до наших аграріїв досвід провідних американських виробників у сфері сушіння та транспортування зерна, запровадити самі новітні технології при здійсненні автоматизації та диспетчеризації процесів у комплексах з переробки зерна.

Серед наших працівників є досвідченні інженери, проектанти й будівельники. Завдяки їм ми надаємо нашім клієнтам повний комплекс послуг, починаючи з виявлення потреб, креслення проекту та закінчуючи втілення в життя готового комплексу. Являючись виробником ми маємо змогу підібрати та виготовити таке обладнання, яке потрібно саме Вам, враховуючи особливості регіону та площадки.

Всі знають, що ремонтувати легше те, що сам зробив. Тому сервіс наших спеціалістів завжди здійснюється швидко і якісно. Монтажні й будівельні роботи повністю контролюються Замовником і проходять без прихованих витрат.

За короткий час обладнання торгової марки LINKOR™ здобуло довіру фермерів з усіх регіонів. Зерносушарки й теплогенератори користуються попитом завдяки поєднанню ціни й якості, втіленню власних розробок, які значно покращують роботу та продуктивність при сушінні.

Більш детальну інформацію про обладнання торгової марки LINKOR™ та інші послуги Ви зможете побачити на сторінках нашого сайту.

 

З повагою до Вас,

Василь Орел, директор ТОВ «Збараж Агро-Трейд»