Зерносушарка, один модуль, теплогенератор

Опис

Зерносушарка «Fenix» від виробника ТОВ «Збараж Агро-Трейд» є сучасною високоекономічною вітчизняною сушаркою шахтного типу. На відміну від найближчих аналогів, «Fenix» ефективно і надійно експлуатується при сушінні всього спектра сільськогосподарських культур – від зернових (пшениці, кукурудзи) до олійних (соняшника , ріпака). Зерносушарка максимально пристосована для сушіння соняшника.

В конструкцію зерносушарки «Fenix» закладені усі найкращі світові технічні рішення і внесені нововведення, що враховують недоліки аналогів шахтних зерносушарок. В конструкції сушарки максимально використовуються матеріали і комплектуючі українського виробництва.

Основними відмінностями зерносушарки «Fenix» від інших шахтних сушарок відсутність складних механізмів, оптимізація витрат палива за рахунок рекуперації тепла і зміни співвідношення зон нагріву і охолодження зерна.

Теплогенератор зерносушарки працює на сільськогосподарських відходах – пелетах з соломи, лушпинні соняшнику, пелетах з лушпиння. При необхідності за теплогенератором, іскрогасником, камерою допалювання і змішувачем може встановлюватися теплообмінник з економайзером, що дозволяє передавати в сушилку чисте гаряче повітря.

Відсутність відкритого вогню і високої температури всередині сушарки, простота і доступність виконання чищення практично виключає можливість загоряння сушарки зерна.

Зерносушарка оснащена датчиками температури зерна в декількох зонах, датчиками температури повітря і температури навколишнього середовища, датчиком вологості зерна на виході. Встановлена комп’ютерна система керування забезпечує підтримку різних режимів сушки зерна з автоматичним керуванням пальником, моніторингом роботи сушарки.

Основні деталі зерносушарки на біопаливі оцинковані – це не лише збільшує термін служби зерносушарки, але й підвищує її естетичність.

Характеристики