Зерносушарка, один модуль, теплогенератор

Опис

Сушарка зерна на біомасі «Fenix» сладається з модулів та колон (секцій). Кількість секцій та модулів залежить від продуктивності, що потребує ваше підприємство.

Застосування теплогенератора на альтернативному паливі – дровах, соломі, лушпинні, біомасі, тощо – сучасний підхід до процесу сушіння. Слід зазначити, що зерносушарка на біопаливі в нинішніх складних умовах в Україні щодо забезпечення енергоресурсами в найбільшою мірою відповідає сучасним тенденціям до використання альтернативних джерел.

Сушарки обладнані високопродуктивними осьовими вентиляторами з можливістю зміни положення лопатей з литого алюмінію, що дозволяє регулювати потужність всмоктування і викиду твердих частинок при низькому рівні шуму.

Зерносушарка «Fenix» обладнана ручною та автоматизованою системами керування і безпеки. Це надає мождивість відстежувати всі параметри роботи обладнання. Тому відмова обладнання з причини непрацездатності системи керування практично неможлива.

Електронна система моніторингу допомагає контролювати температуру повітря сушки і потоку вивантаження зерна. Просте керування оптимізує і забезпечує надійну безпечну роботу.

Характеристики