Нарощення зерносушарки, другий модуль, газ

Опис

Теплогенератори на дровах широко використовуються в комплексі з зерносушарками для сушки зернових культур, насіння соняшника, кукурудзи, рапса та інших культур.

Твердопаливний теплогенератор для зерносушарок «Fenix»

Теплогенератор для зерносушарок «Fenix» в якості палива використовує дрова, тирсу, деревні тріски, подрібнене коріння, гілки, а також різні види відходів і залишків виробництва, таких як: ДВП, МДФ, ДСП та інше.

Під час горіння палива виділяються гази високої температури. Гарячі гази надходять в теплообмінник, де проходять комплекс каналів, і через димохід викидаються в атмосферу. При проходженні газів крізь теплообмінник, основна частина тепла передається тепловому агенту. Теплообмінник обдувається потоком повітря, яке подається вентилятором. Конструкція теплообмінника спроектована таким чином, щоб віддати максимально можливу температуру топкових газів повітрю. Далі по воздуховодам теплогенератора нагріте повітря необхідної температури прямує до об’єкту сушіння (у зерноосушарку).

Теплогенератор для зерносушарки на дровах комплектується сучасним контролером керування. Контролер керування теплогенератором є мініатюрним комп’ютером з вбудованим програмним забезпеченням, основне завдання якого інформувати про основні параметри роботи обладнання і забезпечити точне і легке керування твердопаливним теплогенератором.

Також система керування забезпечує аварійне відключення електродвигунів вентиляторів при перевантаженні та в інших позаштатних ситуаціях.

Переваги твердопаливного теплогенератора для зерносушарки

  • Низька собівартість тепла.
  • Високий ККД.
  • Можливість інтеграції у вже існуючі зерносушильні комплекси.
  • Теплогенератор на твердому паливі здатний утилізувати сміття і відходи.
  • Довговічність терміну служби камери згоряння.
  • Робочий ресурс теплогенератора на твердому паливі практично необмежений.