Зерносушарка, один модуль, теплогенератор

Опис

Одним з основних відходів сільськогосподарських підприємств є солома. Пелети із соломи чи лушпиння можуть з успіхом використовуватися як паливо для зерносушарок. Теплогенератори для зерносушарок, які працюють на пелетах з соломи і лушпиння, мають особливу конструкцію. Це пов’язано з тим, що солома має відносно високу зольність і низьку температуру плавлення золи, що призводить до утворення шлаку і зупинці горіння в топці.

Теплогенератори для зерносушарок виробництва ТОВ «Збараж Агро-Трейд» призначені для спалювання низькоякісних пелет з соломи, лушпиння, торфу, відходів деревини та ін. Топка при цьому не вимагає жодного поточного обслуговування, тому зола виводиться з топки автоматично. Теплогенератор містить вбудований теплообмінник з жароміцної нержавіючої сталі з пневматичним самоочищенням. За рахунок ефективної топки, що працює весь час з максимальною ефективністю, і внутрішнього теплообмінника, загальний ККД теплогенератора досягає 95%!

Конструкція і принцип роботи теплогенератора на пеллетах

По команді автоматики керування, з оперативного бункера паливо подається шнеком в топку, куди вентилятором нагнітається повітря. Автоматика регулює температуру горіння в топці, встановлюючи її нижче температури спікання золи. Це також перешкоджає утворенню шлаку. Новоутворена зола шнеком видаляється з топки і подається в бункер збирання золи.

Топкові гази проходять крізь трубчастий теплообмінник з нержавіючої сталі, який знаходиться у верхній частині топки, нагрівають повітря, що знаходиться в ньому, далі прямують в циклон для очищення, і виводяться в димову трубу. Повітря, нагріте в теплообміннику, вентилятором направляється в зерносушарку. Автоматика керування теплогенератора для зерносушарок контролює температуру і кількість повітря, що подається.

Переваги теплогенератора для зерносушарок на пеллетах

  • Регулювання температури в топці дозволяє спалювати паливо з високою зольністю (солома, лузга, торф та ін.) і низькою температурою спікання золи.
  • Наявність вбудованого високоефективного теплообмінника, завдяки якому в зерносушарку подається чисте нагріте повітря, без домішок продуктів згоряння.
  • Теплообмінник з жароміцної нержавіючої сталі, довговічний в роботі.
  • Пневматичне очищення теплообмінника забезпечує швидке і ефективне автоматичне очищення повітряного теплообмінника, завдяки чому не знижується ККД і продовжується термін служби теплогенератора для сушки зерна.
  • Автоматичне золовидалення дозволяє своєчасно виводити золу, що накопичується в топці, підвищуючи тим самим термін служби топки.
  • Теплогенератор постійно працює на заданій потужності, не вимагає обслуговування при роботі, ККД досягає 95%.