ТОВ «Збараж Агро-Трейд» пропонує Вам зерносушарку власного виробництва. Досвід найкращих світових виробників аналогічного обладнання був втілений під час розробки нашої зерносушарки та адаптований під вимоги вітчизнянних виробників с/г продукції. Наша зерносушарка - це простота у використанні та доступність, економія палива та безпека в роботі. Технологія модульних зерносушарок дозволяє проводити сушіння та охолодження зерна одночасно, знмати необхідну вологу за один прохід зерна. Крім цього саме ця технологія дозволить Вам, в разі необхідності, збільшити потужність сушарки, нарощуючи додаткові модулі.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЗЕРНОСУШАРКИ:

        Зерно подається в завантажувальну воронку зерносушарки з завальної ями або зерносховища за допомогою допоміжного пристрою подачі зерна (норії, шнекового або стрічкового транспортера), що працює під управлінням комп'ютерного контролю зерносушарки.

        У верхній частині бункера для вологого зерна розташований датчик заповнення зерносушарки, який контролює рівень її заповнення зерном.

        В процесі заповнення зерносушарки, завантажувальний шнек, розташований в бункері для вологого зерна, рівномірно розподіляє зерно по всій довжині і колонам зерносушарки. Після того, як зерносушарка повністю завантажена, подача зерна автоматично відключається. У процесі сушіння гаряче повітря заданої температури під високим тиском, проходячи через рівномірний шар зерна, нагріває його. Виділяється при цьому волога видаляється назовні через перфоровані стінки зернових колон. Протягом певного часу температура в камері сушіння стабілізується, після чого оператор вводить дані про бажане режимі сушки зерна (температура агента сушіння, зерна), необхідному для роботи зерносушарки.

        При виборі роботи зерносушарки в режимі «нагрів-охолодження» нижній вентилятор продуває зерно холодним повітрям, тим самим доводячи зерно до температури зберігання. При досягненні зерном необхідного ступеня вологості воно починає розвантажуватися з зерносушарки за допомогою дозуючих вальців і розвантажувального шнека зерносушарки. На зерносушарці застосована система контролю, на підставі показань якої, автоматично встановлюється необхідна частота обертання дозуючих вальців, тим самим регулюючи швидкість проходження зерна через зерносушарку. Завдяки цьому, на виході з зерносушарки, зерно має необхідний рівень вологості.